Про нас

Бутик нового формату для поціновувачів мистецтва сервірування та естетики побуту відчиняє свої двері найвибагливішим відвідувачам.

ХТО МИ
ХТО МИ

Мультибрендовий бутик елітного посуду, домашнього текстилю та предметів декору інтер'єру, де зібрані мануфактури з багатовіковою історією.

Ми представляємо бренди з Європи та США, що займають провідні позиції на світовому ринку. Ми пропонуємо як 200-річний досвід найвідоміших мануфактур, так і останні тенденції від світових лідерів на ринку.

Вироби з білосніжної порцеляни та дзвінкого кришталю, столові прилади зі срібла та міцної сталі, домашній текстиль з натуральних тканин преміум якості, анатомічні матраци, ковдри й подушки для здорового сну  унікальна продукція найвищої якості з багатовіковою історією та культурою.

Ми даруємо цю історію і подаємо її з особливою увагою до кожного клієнта.

КОМАНДА
КОМАНДА

Ми естети зі спільною великою мрією  відродити культурну спадщину українців та повернути інтерес до мистецтва сервірування.

У нас зібрана команда професіоналів, серед яких декоратори, спеціалісти зі столового етикету, історики, сомнологи та консультанти, які проходять навчання за кордоном.

Наші фахівці навчать вас догляду за столовим сріблом та порцеляною, правильному сервіруванню столу, декоруванню інтер'єру та багато чому іншому не тільки в нашому салоні, а й з виїздом до вас на об'єкт.

ІСТОРІЯ
ІСТОРІЯ

В Україні не існувало місця, де можна було б придбати преміальний посуд та декор ручної роботи в широкому асортименті тут і зараз. Тим паче не було місця, де з клієнтом поділилися би історією цих предметів та донесли культуру, етикет і традиції, що з ними пов’язані. Потреба породила рішення  створити таке місце.

Шлях народження тривав близько року. Це був рік складних перемовин з партнерами, ретельного вибору продукції для наповнення широким різноманітним асортиментом, підбору та навчання команди, народження унікального стилю та посилу.

Так, 18 травня 2019 року, відбулося довгоочікуване та гучне відкриття бутика Empire Hall у Харкові, який схвально охрестили місцем, де живе досконалість.

А вже сьогодні дім фамільних цінностей Empire Hall розташовується також у Києві й водночас здійснює свою діяльність по всій країні.

ПОСИЛ
ПОСИЛ

Дім  це куди більше, ніж просто нічліг. Дім  це сховище історії кожної окремої родини. Ваш дім завжди особливий, він відрізняється від інших і настроєм, і оздобленням, і традиціями.

Фамільна святкова порцеляна, що дбайливо зберігається в буфеті, блискучий кришталь, привезений дідусем із далеких поїздок, столове срібло, подароване на пам'ятні дати  все це робить кожну оселю унікальною, демонструючи цінності та спосіб життя її мешканців.

Наповнюйте свій дім предметами, що будуть відображати вас як особистість та створюватимуть ваші власті родинні традиції.


Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH