UA

CATHERINE DENOUAL

Дивитися всі товари
Колекції CATHERINE DENOUAL
CATHERINE DENOUAL

Французька компанія Catherine Denoual Maison створює дизайнерську постільну білизну з єгипетської бавовни-сатину в поєднанні з вишуканою ручною вишивкою. Також бренд пропонує інші люксові аксесуари для дому та інтер'єру, виготовлені вручну талановитими в'єтнамськими майстрами.

Історія компанії почалася в 1995 році, коли засновник бренду — відомий паризький модний редактор Катрін Денуаль, переїхала до В'єтнаму зі своєю сім'єю. Енергія довкілля та мистецтво місцевого рукоділля настільки захопили Катрін, що вона створила свою першу колекцію постільної білизни та декоративних світильників для прикраси свого нового будинку.

Пошуки на ринках текстилю привели Катрін до зустрічі з талановитими вишивальницями, ткачами з шовку і ротанга, робочими з кованого заліза, майстрами з різання перламутру. Зрештою, прикраса власного будинку переросла у свою справу. Багато майстрів, які брали участь у створенні інтер'єру її житла, працюють в компанії Catherine Denoual Maison донині.

Відмінною рисою бренду Catherine Denoual Maison є використання тільки ручної вишивки та художнього розпису в природних мотивах.

Товари CATHERINE DENOUAL
Дивитися всі товари

Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH