UA

DAUM

Дивитися всі товари
Колекції DAUM
DAUM

Мануфактура з півторастолітньою історією Daum — це не просто кришталь, це справжні художні скульптури. ⠀

Майстри Daum відтворили стародавню єгипетську технологію — «кришталеве тісто». Кришталеві скульптури відливають та обпалюють в печі. Кожен виріб неповторний, адже від щонайменшої зміни температури змінюється відтінок кольору кришталю. Дотепер мануфактура Daum залишається єдиним комерційним виробником кришталю, що використовує цю техніку.

Підприємство Daum було засновано у невеликому французькому містечку Нансі в 1878 році Жаном Домом, яке пізніше успадкували його сини. Після отримання золотої медалі на Всесвітній виставці 1900 року, на якій офіційно визнали початок нового стилю ар-нуво, роботи Daum стали улюбленцями публіки. Наступне десятиліття шедеври мануфактури ставали надбанням приватних колекцій, а сьогодні продаються на аукціонах за нечувану ціну.

Ще один секрет успіху Daum полягає в умінні знаходити талановитих людей. Протягом усієї своєї історії мануфактура привертала для роботи кращих художників і скульпторів, даючи справді творчим особистостям прекрасну можливість для самовираження.

Кожна кришталева скульптура Daum — втілення сміливих художніх експериментів і заслужено прирівнюється до творів мистецтва!

Товари DAUM
Дивитися всі товари

Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH