MICHAEL ARAM

Дивитися всі товари
Колекції MICHAEL ARAM
MICHAEL ARAM

Майкл Арам — відзначений нагородами найяскравіший американський художник-дизайнер, який присвятив свою кар'єру створенню столового посуду і предметів для сервірування столу.

Після навчання образотворчому мистецтву в Нью-Йорку, у віці 25 років Майкл здійснив доленосну для нього поїздку до Індії. На вулицях Делі він був вражений талантом і скромністю обдарованих ремісників, які десятиліттями вдосконалювали своє ремесло. Предмети домашнього побуту виготовлялися за старовинними традиціями створення металевих виробів. Натхненний цією поїздкою, він заснував там другий будинок та студію, де і сьогодні продовжує черпати творче натхнення.

Спочатку з'явилися всього кілька декоративних предметів, але незабаром пішли великі міжнародні замовлення. Так і народився бренд з його нинішньою назвою.

Справжнім натхненням для всіх колекцій є природні мотиви, форми та текстури — дерева, сади, гори, річки й океани. Кожен предмет колекції бренду виконаний вручну майстрами по металу, а головний девіз компанії: «Ніякого масового виробництва!». Як і в природі, двох абсолютно ідентичних творінь Michael Aram не існує.

Товари MICHAEL ARAM
Дивитися всі товари

Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH