SAMBONET

Дивитися всі товари
Колекції SAMBONET
SAMBONET

Столові прилади від італійської марки Sambonet можна зустріти в одних з кращих готелів і ресторанів преміум класу в усьому світі.

Дивлячись на сучасний вигляд і прогресивні форми столових приладів і предметів сервірування італійського бренду Sambonet важко повірити, що у цієї компанії велике історичне минуле, і колись саме вони були офіційним постачальником столового срібла до багатьох шляхетних будинків Європи.

Засновник компанії італієць Джузеппе Самбоне почав свій шлях з виготовлення столових приладів зі срібла та золота. Незабаром його син перейняв сімейні традиції та продовжив керувати компанією. Для сім'ї Самбоне на чолі завжди була якість виробів і вишуканий дизайн, який заслуговує опинитися на столах під час королівських прийомів. Цьому напрямку Sambonet слідує досі — шанує традиції, йдучи в ногу з часом.

Компанія багато в чому була першопрохідцем і за час свого розвитку досягла величезних успіхів. Ось лише деякі з них:

  • в 1932 році Sambonet стали першими в Італії, хто побудував промисловий завод, здатний виготовляти як стерлінгове, так і гальванічне срібло;
  • в 1938 році в Sambonet розробили власну технологію виробництва посрібленої сталі. Тоді ж компанія запатентувала унікальну техніку посріблення Silverplate, відкривши тим самим цілий напрям у виготовленні столових приладів;
  • в 1947 році компанія починає виробництво лез і ножів з нержавіючої сталі за власною технологією;
  • в 1956 році компанія була обрана серед 53 конкурентів постачальником лінії своїх виробів для Cairo Hilton Hotel.

У другій половині XX століття Sambonet почали активно залучати відомих дизайнерів для створення своїх колекцій. Саме тому багато колекцій бренду були відзначені високими нагородами за неординарні дизайнерські рішення. Сьогодні компанія виробляє величезний асортимент предметів сервірування спеціально для готельної та ресторанної індустрії, наявність яких є показником статусності закладів.

Всі предмети колекцій бренду виконуються з матеріалів найвищої якості за власними технологіями, які забезпечують виробам надійність і довговічність.

Товари SAMBONET
Дивитися всі товари

Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH