UA

SEIDENWEBER

Дивитися всі товари
Колекції SEIDENWEBER
SEIDENWEBER

Шовк підкорив людство ще в V-III тис. до н.е. Його неповторну красу, текстуру, елегантність і легкість, але при цьому надзвичайну міцність, по заслугах оцінили у всьому світі. Не випадково з давніх часів королі віддавали перевагу виключно натуральному шовку. Матеріал надає стимулюючу дію, тому взимку шовк гріє, а влітку дає прохолоду.

З роками популярність і потреба в шовковому волокні не гасла, а вимагала все нових оригінальних рішень. Так з'явилася ткацька фабрика, що спеціалізується на шовку, «Spinnhütte Seidenspinnerei und Weberei GmbH», яка виготовляла шовкові вироби на замовлення для таких іменитих брендів як Giorgio Armani. Компанія була заснована Вільгельмом Вільке в 1928 році в Плауені, Німеччина. З 2013 року була запущена лінія по виробництву елітної постільної білизни й домашнього одягу з натурального шовку під торговою маркою Siedenweber Collection.

Сьогодні компанія є найкращим виробником елітної шовкової постільної білизни, товари якого виконані з рідкісними деталями ткацької майстерності. Унікальні верстати дозволяють ткати жакардове шовкове полотно понад три метри в ширину, при тому, що зазвичай довжина складає не більше півтора метра. Жакардове виконання з натуральної першокласної шовкової пряжі — одне з найдорожчих плетінь у світі. Саме серія Royal Seidenweber втілює складні жакардові візерунки, багатогранні відтінки та є однією з найдорожчих колекцій ексклюзивної білизни з натурального шовку.

Унікальне виробництво на основі найстаріших технологій, з впровадженням незначних сучасних процесів, дозволяє шкірі повноцінно дихати й радувати з першого дотику.

Товари SEIDENWEBER
Дивитися всі товари

Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH