UA

WEISSFEE

Дивитися всі товари
Колекції WEISSFEE
WEISSFEE

Німецька компанія Weissfee спеціалізується на виробництві вишуканого домашнього текстилю, прикрашеного унікальним мереживом ручної роботи, яке вже понад 20 років є візитною карткою бренду.

Елегантна, непідвладна часу й красиво створена столова білизна Weissfee — результат пристрасті засновника компанії Хайке Петера до давніх традицій мереживоплетіння.

Незважаючи на те, що бренд досі залишається невеликим, майже сімейним підприємством, Weissfee відомий далеко за межами Німеччини своїми високоякісними скатертинами та вишуканою постільною білизною.

Кожен виріб ретельно продуманий, створюється з використанням сучасних та історичних візерунків і мотивів, ескізи яких в точності повторюють малюнки столітньої давності.

Скатертини, серветки, доріжки та чудова постільна білизна прикрашені складним багатим мереживом з використанням золотих і срібних ниток. Кожна вишивка виконана за індивідуальними малюнками. Все це робить повсякденний текстиль Weissfee казковою розкішшю, зі своїм неповторним впізнаваним стилем.

Більшість кращих світових мануфактур по виробництву кришталю, порцеляни й столових приладів воліють, щоб їх предмети сервірували виключно на столовому текстилі від бренду Weissfee.

Товари WEISSFEE
Дивитися всі товари

Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH