UA

ANNA NEW YORK

Дивитися всі товари
Колекції ANNA NEW YORK
ANNA NEW YORK

Anna New York  розкішний бренд аксесуарів для дому, який звеличує природу через сучасний дизайн.

Бренд Anna New York був заснований у 2002 році Ганною Рабинович в підвалі своєї бабусі у Квінсі, Нью-Йорк. Її мати та бабуся використовували натуральні камені як підставки, а для більшої зручності приєднували до них маленькі ніжки. Це і послужило ідеєю першої домашньої колекції, яка також була натхненна природою. Бренд Anna NY зберігає в собі дух сильних жінок, які безстрашно йдуть за своїми бажаннями та відстоюють те, що вважають правильним.

Всі вироби Anna New York з'єднують в собі стародавні, дорогоцінні матеріали та сучасний дизайн. У своїх колекціях дизайнер використовує розкішну палітру матеріалів, таких як мармур, агат, кришталь, золото і срібло. У своїй студії Анна оточена артефактами та шматочками дорогоцінного каміння, і саме ці предмети надихають її на створення нових колекцій. Для Анни естетика повинна бути в кожному міліметрі, адже вона одержима кожною деталлю і кожною лінією до тих пір, поки вони не стануть ідеальним.

При виборі нового матеріалу для роботи, Анна завжди самостійно вирушає в регіон, з якого буде постачання. Щоб почати роботу з мармуром, вона відвідала мармурове місто в італійській провінції Масса-Каррара в Тоскані, щоб особисто подивитися на утворення каменів і зустрітися з ремісниками. Завдяки співпраці з досвідченими майстрами зі Сполучених Штатів і Бразилії, її дизайнерські вироби ручної роботи виходять дуже функціональними та підходять як для сучасних, так і для традиційних інтер'єрів.

Бренд Anna New York з'єднує високі технології, ручну роботу, стародавні й дорогоцінні матеріали, створюючи предмети інтер'єру, які будуть служити вам все життя.

Товари ANNA NEW YORK
Дивитися всі товари

Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH