UA

BRINKHAUS

Дивитися всі товари
Колекції BRINKHAUS
BRINKHAUS

Brinkhaus — провідний виробник постільних речей, історія успіху якого почалася в німецькому містечку Варендорфі у 1847 році. Бренд відомий своїми чудовими ковдрами з універсальними системами, анатомічними подушками та зручними матрацами.

Спочатку компанія виробляла напірники, але незабаром засновник бренду Герман Брінхаус отримав пропозицію розробити постіль для дружини короля Пруссії — Єлизавети Баварської. Замовлення було реалізовано бездоганно, і незабаром вся знать забажала спати на таких досконалих подушках й перинах. З цього часу Brinkhaus закріпився у преміум сегменті.

Сон займає третину нашого життя, тому свій вибір постільних речей необхідно робити з точки зору здоров'я. Саме це і гарантує нам Brinkhaus.

Свою популярність та високий статус компанія набула не тільки завдяки якості виготовлення, але й першосортним матеріалам. Технологічні розробки у виробництві матраців і подушок забезпечують повноцінний відпочинок навіть за чотири години сну!

Ось лише кілька переваг Brinkhaus, через які варто зробити вибір на їх користь:

  • Brinkhaus — один з небагатьох брендів в своєму сегменті, який самостійно виконує кожен цикл виробництва.
  • Вся продукція компанії проходить величезну кількість перевірок якості та має всі сертифікати відповідності.
  • Brinkhaus працює тільки з первинним пухом! Здебільшого у інших виробників в якості пухового наповнювача використовується вторинний пух — той, який використовувався раніше і був підданий подальшому переробленню. 
  • Перше, що компанія враховує при створенні своїх нових колекцій — це анатомічна складова, яка забезпечує правильну підтримку шиї та хребта. І не важливо, якій лінійці, наповнювачу або складу ви віддасте перевагу, Brinkhaus завжди забезпечить комфортний та здоровий сон.
  • У будь-якого виробу від Brinkhaus є свій власний унікальний паспорт, а також вебсторінка, де кожен може дізнатися повну інформацію про куплений продукт.
  • Продукція Brinkhaus потішить ще однією унікальною особливістю — простотою в догляді. Якщо слідувати інструкціям по догляду за постільною білизною, то вона не втратить ні свій вигляд, ні функціональність.
Товари BRINKHAUS
Дивитися всі товари

Список товарів
0 товарів
Загальна сума:
0 UAH